Zapisz się na newsletter

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 15 minutowa sesja dla zapracowanych

15 minutowa sesja dla zapracowanych 3 lata 9 mies. ago #287

• artykul
  • artykul's Avatar
  • Junior Boarder
1,5 godzinna sesja:

Film powżej jest w rozdzielczości 1280x780

Jeśli masz słaby komputer i/albo słabe łącze internetowe to skorzystaj z filmu o rozdzielczości 640x360.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

15 minutowa sesja dla zapracowanych 3 lata 7 mies. ago #288

• Morena
  • Morena's Avatar
  • Fresh Boarder
Jest cudownie ..nie mam narazie pytań, miałam zakwasy mięsni straszne, ale przełamałam to, wybierałam sesje 20 minutowe...jest ok..podoba mi sie i czuje sie świetnie, ćwiczę codziennie..pozdrawiam serdecznie i dziekuję :-))))

15 minutowa sesja dla zapracowanych 3 lata 6 mies. ago #289

• andrzejch
  • andrzejch's Avatar
  • Fresh Boarder
FAJNIE TO PAN WYKONUJE,U MNIE JEST CIEZEJ,WSZYSTKIE ZASTOJALE MIESNIE,SA TRUDNOSCI,
POZDAWIAM

Odp: 15 minutowa sesja dla zapracowanych 3 lata 6 mies. ago #291

• Morena
  • Morena's Avatar
  • Fresh Boarder
:) Witam, asany wychodza mi coraz lepiej, codziennie ćwiczę a przed zaśnięciem medytacja 15 minutowa. Jak mam wolny weekend medytację robie po pół godziny i sesje dłuższe...jest fajnie..pozdrawiam :-))))))

15 minutowa sesja dla zapracowanych 3 lata 5 mies. ago #295

• marzenacie
  • marzenacie's Avatar
  • Fresh Boarder
:) aż chce się żyć, codziennie ćwiczę na przemian jednego dnia 20 min drugiego 40 min,asany z dnia na dzień coraz lepiej mi wychodzą... Polecam wszystkim ;) i oby zawsze " chciało mi się chcieć" :)

15 minutowa sesja dla zapracowanych 3 lata 4 mies. ago #299

• rpilim
  • rpilim's Avatar
  • Fresh Boarder
Ja zaczęłam od dziś (15.05.2014r.)sesję 15 min. bo moje mięśnie też są zastane i jak wykonywałam asany to bolało, ale robiłam ćwiczenia na tyle ile pozwalał mi organizm. Jak tylko troszkę poćwiczę na pewno przejdę do sesji 20 min potem 40 min a na koniec te 1,5 godzinki. Bardzo spokojnie i fachowo Pan nas prowadzi. Podoba mi się. Jak już będę wprawiona to zafunduję sobie jeszcze jogę dla pleców, bo mam bóle w części lędźwiowej (mam skoliozę tj.skrzywienie boczne)i na karku (pewnie od pracy w biurze - siedzącej przy komputerze)Mam nadzieję, że przy tej skoliozie mogę wykonywać asany. Najwyżej jakiegoś ćwiczenia nie wykonam. Pozdrawiam wszystkich dopiero zaczynających. Życzę wytrwałości i osiągnięcia celu.

Odp: 15 minutowa sesja dla zapracowanych 3 lata 4 mies. ago #300

• Morena
  • Morena's Avatar
  • Fresh Boarder
Witam...ja ćwiczę już kilka miesięcy...już a może tylko...dla mnie to jest aż :) jestem nieprawdopodobnie zadowolona, ..dużo czytam o jodze, zwłaszcza to co pisze Łukasz, niesamowicie mądry Człowiek i ma ogromną wiedzę...słucham Go i zawsze staram się wykonywać to, co On mówi, sesje prowadzone przez Łukasza dają mi ogromną radość i korzyści.Na początku było ciężko, ale ważne aby się nie zniechęcać..teraz sesja 90 min nie jest dla mnie problemem i nic nie boli..asany wykonuję bez żadnych przerw i tyle czasu ile Łukasz..jestem z siebie dumna .. cudownie się czuję i mam swoją porę na ćwiczenia godz. 19 każdego dnia, gdyż pracuję zawodowo a czasu wolnego zawsze brakuje,medytację robię przed spaniem.W weekend zapuszczam sesje 90 min, codziennie po 40 min.Jak jestem w podróży to włączam sobie medytację ..zamykam oczy i słucham co mówi Łukasz.Każdy dzień bez jogi jest dla mnie dniem straconym.Ćwiczcie kochani, nie zniechęcajcie się bólem, na początku nie jest łatwo, ale naprawdę warto.Pozdrawiam Wszystkich :)

15 minutowa sesja dla zapracowanych 1 rok 11 mies. ago #330

• ulek17
  • ulek17's Avatar
  • Fresh Boarder
Jestem pod wrażeniem; zmotywował mnie Pan, Panie Łukaszu, dzięki Panu zaczęłam również sporo czytać o jodze. Bardzo się staram, jestem początkująca (3 m-ce, ps. chodzę również na zajęcia jogi w moim mieście) i obecnie odczuwam sporo bólu, ale widzę również pozytywne zmiany, kiedy z sesji na sesji moje ciało staje się coraz bardziej "elastyczne".
Właśnie zamierzam zakupić drugi kurs Pana (dla
początkujących). Pozdrawiam serdecznie.

15 minutowa sesja dla zapracowanych 1 tydzień 13 godzin ago #421

• agaprazmo
  • agaprazmo's Avatar
  • Fresh Boarder
Witam. Nie wiem dlaczego nie da się oglądać, po każdym słowie przerywa. Uważam też ,że jak dla początkujących Osamy trzymane są za długo. Jak na razie nie jestem zadowolona .
Moderators: lukasz
Time to create page: 0.828 seconds